Shkon në 1 mijë e 537 numri i të vdekurve në Gaza

Të paktën 1 mijë e 537 palestinezë janë vrarë që kur Izraeli filloi sulmet në Gaza.

Kështu ka bërë të ditur ministria palestineze e Shëndetësisë, shkruan CNN.

Numri i të vdekurve përfshin 500 fëmijë dhe 267 gra.

Related Posts