Të shtëna me armë në Prishtinë

Të dielën në Prishtinë është raportuar që një person ka shtënë me armë.

“Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar pas një mosmarrëveshje që kishte pasur me viktimën mashkull kosovar kishte shtënë disa herë me armë dhe më pas ishte larguar nga vendi i ngjarjes”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë gjetur dhe sekuestruar  tre gëzhoja të fishekëve të kalibrit të panjohur”.

“Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rastin vazhdon të hetohet”.

Related Posts