Sara Hoxha zbulon detajet nga zënkat me Olta Gixharin në xhirimet e filmit

Nga një influencer, blogere e sipërmarrëse, Sara së fundmi po sprovon veten e saj në aktrim.

Sara Hoxha është një emër mjaft i njohur në botën e medias. Kjo sepse ajo ka krijuar një komunitet mjaft të madh dashamirësish në rrjetet e saj sociale.

Sara është një blogere dhe influencuese, kryesisht në Instagram dhe TikTok, e cila prodhon content mjaft cilësor për ndjekësit e platformave.

Gjatë xhirimeve të filmit “Në kuadër të dashurisë” u krijuar miqësia e Sarës dhe Olta Gixharit, të cilat me anë të postimeve në Instastory na tregonin se kalonin shumë kohë me njëra-tjetrën.

Në një ‘Ask’ ditën e sotme ndjekësit e kanë pyetur Sarën nëse ka pasur zënka në xhirimet e filmit dhe Sara ka postuar një foto të saj dhe Oltës, ku ka shkruar:

Related Posts