Publikohet një video e Kim Kardashianit ku si adoleshente thoshte se do të bëhej e famshme një ditë

Ikona e modës dhe një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale, Kim Kardashian ka zgjedhur të ndajë me miliona ndjekësit e saj një kujtim të veçantë nga adoleshenca e saj.

Në një video të publikuar së fundmi, që mban ngjyrat dhe stilin e viteve të hershme, zëri i njohur i motrës së saj, Khloe Kardashian, duket të jetë një parashikim profetik për të ardhmen e Kimit.

“Videoja është xhiruar nga motra e saj Khloe”, shkroi Kim në përshkrimin e videos, duke i shkaktuar ndjekësve të saj një ndjenjë nostalgjie dhe kënaqësie të veçantë.

Pjesë e një vëllimi të pasur familjarë të kujtimeve që motrat Kardashian kanë ndarë me publikun gjatë viteve, kjo video vjen si një pasqyrë e hershme e personaliteteve të dy motrave që sot njohim.

Ndërsa Khloe thotë me një notë parashikuese, “Ajo quhet Kim, është shumë e bukur dhe do të bëhet e famshme kur të rritet”, përgjigjja e Kimit është një tregues i sigurisë dhe vetëbesimit që e karakterizon edhe sot: “Oh, e di këtë”.

Teksa Kim përfundon përshkrimin e saj të videove me një përkufizim të shkujdesur por të dashur për Khloen – “Khloe, videografe dhe magjistare” – ajo jo vetëm që rikthen kujtime të ëmbla, por gjithashtu i jep atyre një vaçel doze të humorit që i ka bërë të gjitha anëtaret e kësaj familjeje kaq të dashura për publikun.

Ndjekësit e Kimit, gjithmonë të vëmendshëm për çdo detaj dhe të gatshëm të japin komentet e tyre, kanë vënë re ngjashmërinë ndërmjet së ëmës dhe vajzës së saj, duke shkruar komente të tipit “Ti je njësoj si North” apo “Sikur po shikoj North”. Këto komente vijnë si një dëshmi për gjenetikën e fortë Kardashian dhe lidhjen e veçantë që Kim ka me vajzën e saj të parë.

/LEXOSHPEJT/

Related Posts