Ndryshime të mëdha te Vushtrria, Shefki Kuqi drejtor sportiv, Armend Dallku trajner

Ndryshime të mëdha te Vushtrria, Shefki Kuqi drejtor sportiv, Armend Dallku trajner?

Ndryshime të mëdha pritet të ndodhin te skuadra e Vushtrrisë.

Sipas informacioneve që kam te klubi vushtrrias shumë shpejt pritet të ndërrohet kryesia dhe më pas do të vijnë edhe ndryshimet tjera.

Shtabi teknik sipas të gjitha gjasave do ti besohet ish-trajnerit të Dukagjinit, Armend Dallkut derisa posti i drejtorit sportiv Shefki Kuqit.

Krejt kjo pritet të ndodh në rast të ndryshimit të kryesisë së klubit, gjë që pritet të vendoset deri në fund të kësaj jave!

©️Lorik Gashi

Related Posts