Irina Shayk tregon figurën e saj të mrekullueshme me bikini të zeza, teksa pozon buzë liqenit

Irina Shayk tregoi figurën e saj të bujshme në fotogorafitë e reja me bikini.

Modelja ruse, 38 vjeçe, shijoi një arratisje me vajzën e saj Lea De Seine, shtatë vjeçe, të cilën e ka me ish-in e saj Bradley Cooper, 49 vjeç.

Sensacioni i pistës shkoi në Instagram për të ndarë një sërë fotografish, duke përfshirë dy fotografi të saj duke modeluar bikini të zeza.

Dy pjesët nxirrnin në pah barkun e saj të zbukuruar, ndërsa pozonte në një bankë liqeni.

Irina mbante një qen të vogël në një krah, dhe më vonë pozoi për një fotografi tjetër me bikini ulur. 

Related Posts