Ndrroj jetë ish Ushtari i UÇK’së

Ju njoftojmë se pas një sëmundje të shkurtër, sot ka ndërruar jetë ish ushtari i UÇK-së, Zejnullah Prokshi nga Verbovci i Drenasit!

Pas luftës Prokshi dha kontribut edhe në trupat e TMK-së, dhe në Forcën e Sigurisë së Kosovës.

Ngushëllime familjes, miqëve dhe bashkëluftëtarëve!

Related Posts