Digjet vetura në Ulpianë

Në orët e pasdites një automjet ka marrë flakë zjarri në lagjen Ulpiana në kryeqytet.

Rasti ka ndodhur nën rrethana ende të pasqaruara dhe në vendin e ngjarjes kanë dalë zjarrfikësit për shuarjen e zjarrit.

Nuk raportohet për lëndime apo pasoja në njerëz.

Related Posts